Koszyk

0 - 0.00 

Strona główna

Prognoza tygodniowa 22. – 28.4.2019

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: demony przeszłości / przekroczenie progu – wejście do nowego świata / wartości i związki w fazie zmian / jasny obraz sytuacji / konfrontacja z lękami, iluzjami i ułudą / uchylić zasłonę uprzedzeń i zobaczyć rzeczywistość

Ten tydzień zainicjuje istotną zmianę kursu. Doświadczenia minionych dni były ambiwalentne i wprowadziły sporo zamieszania. Czas na wyjaśnienie sytuacji! Teraz zobaczymy, co tak naprawdę jest możliwe, dostrzeżemy inne rozwiązania i szanse oraz wykonamy pierwszy krok w zupełnie nowym kierunku.

Jakość czasu dostarczy nam konkretnych impulsów do zmiany. Chodzi o to, aby odważnie, z ufnością wkroczyć w nową, wcześniej nieznaną przestrzeń. Jednak wydarzenia i doświadczenia dla wielu z nas mogą nie być tak łatwe, jakbyśmy tego chcieli.

(więcej…)

Więcej

Prognoza tygodniowa 8. – 14.4.2019

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: zmiana tempa / zmiana kierunku / wyznaczenie kursu na przyszłość / zasadnicze decyzje / kryzys i szansa / przełom lub regres / ideały i wartości: obiecujące, zintegrowane podejście, duchowe wzloty, ale również zawiedzione oczekiwania / fake newsy / wiara, nadzieja, miłość…

W nadchodzącym tygodniu sprawy znowu nabiorą tempa. Wielu z nas będzie musiało podjąć istotne decyzje, a bieg zdarzeń wyznaczy kierunek na przyszłość. Na szczególną uwagę zasługują bardzo silne, sprzeczne wibracje. Z jednej strony pojawi się ogromna energia, która nasili potrzebę działania, ale też natrafi na opór. Niektóre osoby potraktują to jako wyzwanie i zechcą pokazać, na co je stać. Z kolei dla innych ta kombinacja energetyczna będzie powodem stresu, wymusi sprzeciw i wysiłek.

(więcej…)

Więcej

Transformacja struktur!

Obecnie jedną z najmocniej działających konfiguracji astrologicznych jest połączenie Saturna z Plutonem i południowym węzłem księżycowym. Ten aspekt w Prognozie tygodniowej został określony mianem „konfrontacji z demonami przeszłości”.

Obie planety największe zbliżenie (orba 2,3°) osiągną 29 kwietnia, po czym zaczną się od siebie oddalać. Ich ponowne spotkanie nastąpi dopiero w styczniu 2020 roku (12.1.2020 podczas zaćmienia Księżyca). Dlatego wiele zachodzących dzisiaj procesów, które są związane z tymi jakościami, stanowi jedynie przygrywkę do ostatecznego rozstrzygnięcia, jakie dokona się w przyszłym roku.

(więcej…)

  • Opublikowany przez Monika
  • 1 kwietnia 2019
  • Blog
Więcej
Translate »