Koszyk

0 - 0.00 

Strona główna

Czas zrzucić kogoś z piedestału 7. – 13.12.2020

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: czas zrzucić kogoś z piedestału – spektakularny upadek / ideały i wizje albo pomyłki, zwodzenie, iluzje / prawda jest kwestią perspektywy / istnieje wiele prawd – kto decyduje o tym, która jest słuszna?

Po okresie względnego spokoju znowu zacznie narastać fala napięć. Na pierwszy plan wysunie się pytanie, w jaki sposób najlepiej wyrazić silne, prące do przodu energie, dążenie do wolności, potrzebę aktywnego działania oraz dokonania czegoś. W centrum zdarzeń znajdą się tęsknoty, oczekiwania oraz nadzieje, a także przekonania i kwestie dotyczące «sensu» oraz «wiary».

(więcej…)

Więcej

Całkowite zaćmienie Słońca 14 grudnia

Przed nami arcyważny miesiąc! 14 grudnia nastąpi całkowite zaćmienie Słońca, a 21 grudnia – koniunkcja Jowisza z Saturnem
w Wodniku. Pierwsze zjawisko będzie widoczne na Oceanie Spokojnym, w Ameryce Południowej i na Atlantyku. Maksymalny czas trwania fazy całkowitej dla obserwatora na Ziemi wyniesie nieco ponad 2 minuty. Jest to 23 (z 72) zaćmienie w cyklu Saros 142.
W Polsce zaćmienie pozostanie niewidoczne.

(więcej…)

Więcej

Pełnia i zaćmienie Księżyca 30.11. – 6.12.2020

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: pełnia i zaćmienie Księżyca / w drodze do nowego świata – ważne obserwacje i decyzje związane z dotychczasowym rozwojem wypadków, podjęcie dalszych działań / co zrobić, jeśli pragnienia, wizje, koncepcje czy przekonania nie odpowiadają rzeczywistości? / otwartość na nowe i gotowość podjęcia rozmów opłacą się

Ogólnie w tym tygodniu – za wyjątkiem poniedziałku, kiedy nastąpi pełnia i zaćmienie Księżyca – napięcie i presja nadal będą słabnąć. W efekcie powstanie przestrzeń dla osobistych tematów, działań oraz decyzji. Zaistniała sytuacja może jednak dopuścić do głosu wcześniej tłumione i zaniedbane emocje, życzenia oraz impulsy. Bieg zdarzeń zależy teraz głównie od horoskopu osobistego oraz gotowości stawienia czoła zachodzącym procesom.

(więcej…)

Więcej
Translate »