Koszyk

0 - 0.00 

Strona główna

Prognoza tygodniowa 18. – 24.6.2018 (przesilenie)

Verena Bachmann

Hasła tygodnia: przygotowanie do podjęcia zasadniczej decyzji / zatrzymać się i uzyskać jasny obraz sytuacji / zrewidować swoje wizje, nadzieje oraz postrzeganie / rozpoznać słabości / odkryć tajemnice i przełamać tabu

Wiele osób może mieć kłopot z tym, aby w konstruktywny sposób poradzić sobie z energiami nadchodzącego tygodnia. Wprawdzie Mars, który obecnie jest widoczny na nocnym niebie, przejdzie do ruchu „wstecznego” dopiero 27 czerwca, ale już w tych dniach wyraźnie spowolni. Oprócz innych czynników również ta konfiguracja przyczyni się teraz do dużej wewnętrznej ambiwalencji oraz powstania napięć. (więcej…)

Więcej

Horoskop tygodniowy 11. – 17.6.2018

Verena Bachmann

Hasła tygodnia: dzisiaj tak, jutro zupełnie inaczej – jak chorągiewka na wietrze/ znajomości i informacje wystawione na próbę / nowe perspektywy i nadzieje, ale również wątpliwości i niepewność w dziedzinie komunikacji / przetrzeć niezbadane szlaki w związkach

Najbliższe dni przyniosą rozmaite i częściowo sprzeczne sygnały, to znaczy, że jednocześnie mogą zachodzić diametralnie różne procesy. W zupełnie nową fazę wkroczą tematy poruszone w ubiegłym tygodniu. W niektórych sprawach wystąpią opóźnienia, niepowodzenia albo problemy. Generalnie chodzi oto, aby sprawdzić wykonalność jakiegoś pomysłu czy wizji, ew. konsekwencje zawartej umowy. (więcej…)

Więcej

Horoskop tygodniowy 4. – 10.6.2018 (relacja)

Verena Bachmann

Hasła tygodnia: relacja z drugim człowiekiem / pomysły / informacje / czy wódz jest Bogiem? / wartości wystawione na próbę: co jest wizją, pełniejszą lub głębszą prawdą; co jest produktem manipulacji lub błędnego postrzegania a co kłamstwem?

Po dość spokojnym okresie nadchodzące dni mogą przynieść niejasne, trudne do konstruktywnego wykorzystania sytuacje. To co teraz nastąpi, będzie początkiem kolejnej, intensywnej fazy. W centrum uwagi znajdą się media, wiedza i informacje, jak również związki i wartości. Doświadczenia i wydarzenia w tych dziedzinach zainicjują zmianę kursu.
Ogólnie nadal dominuje potrzeba rozmów i kontaktów. Astrologiczne konfiguracje sprzyjają inspirującym, ekscytującym dyskusjom na najróżniejsze tematy, duchowym wzlotom i wizjonerskim pomysłom.
(więcej…)

Więcej
Translate »