Koszyk

0 - 0.00 

Strona główna

Prognoza tygodniowa 22-28.1.2018

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: ujawnienie informacji i sensacyjne odkrycia / pomysły, ideologie oraz kreatywne wynalazki / w poszukiwaniu prawdy

Astrologiczne konfiguracje tego tygodnia zawierają bardzo zróżnicowane energie. Wszystkie z nich odegrają istotną rolę, ale nie wszystkie będą dominujące. Dlatego zależnie od horoskopu, tematu i indywidualnej postawy czekają nas rozmaite doświadczenia.
Ogólnie będą panować stosunkowo dynamiczne wibracje i duża otwartość.  Poczujemy sporą potrzebę spotkań z innymi ludźmi, porozmawiania na najróżniejsze tematy, jak również ogromne zainteresowanie kwestiami filozoficznymi, politycznymi oraz ideologicznymi. Dzięki temu powstaną korzystne warunki, aby bardziej wnikliwie zająć się jakimś tematem – zbadać opinie i perspektywy z nim związane.
(więcej…)

Więcej

Prognoza tygodniowa 15-21.1.2018

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia:  nów / pomiędzy jednym a drugim etapem / skupienie / reorientacja / inspirujące albo szokujące informacje / być czujnym – wychwycić nowe impulsy oraz wrażenia

Po intensywnym (z astrologicznego punktu widzenia) tygodniu, teraz emocje wyraźnie opadną i zrobi się spokojniej. Do głosu dojdzie potrzeba równowagi psychicznej, klarowności, stabilności i oparcia. Dominować będą powaga, ostrożność, uważność i dokładność. Dlatego takimi cechami warto również wykazać się w życiu codziennym. (więcej…)

Więcej

Prognoza tygodniowa 8-14.1.2018

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: świat w okresie przełomu – następny rozdział: narodziny nowego / zmiany strukturalne: kto decyduje, kto ma władzę i sprawuje kontrolę? / zmiana hierarchii wartości: przeszłość w nowym i innym świetle / komunikacja i media wystawione na próbę: co jest poważne i oparte na faktach?

W tym tygodniu w niektórych dziedzinach zostanie otwarty nowy rozdział, w innych wyraźnie zobaczymy, że obrana droga lub dotychczasowa strategia działania straciły rację bytu i trzeba dokonać (niekiedy radykalnej) reorientacji. W związku z tym równocześnie zaczną zachodzić rozmaite, częściowo bardzo zróżnicowane procesy. (więcej…)

Więcej
Translate »