Koszyk

0 - 0.00 

Strona główna

Bilans i retrospekcja 16. – 22.12.2019

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: bilans i retrospekcja / przejście do kolejnej fazy / stare perspektywy i nowe możliwości / tradycyjne hierarchie + przyszłe prawa oraz obowiązki / wizje i ich praktyczna realizacja / kwestia dominacji: kto ma moc decydowania?

W nadchodzącym tygodniu rozpocznie się istotna faza przejścia do kolejnego etapu. Ten okres potrwa do połowy stycznia. Niewątpliwie będzie on obejmował ważne globalnie oraz duchowo zmiany (przesilenie zimowe, Boże Narodzenie, Nowy Rok), zawiera też wiele znaczących konfiguracji astrologicznych.

(więcej…)

Więcej

Pozew o rozwód? 9. – 15.12.2019

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: pozew o rozwód czy scementowanie związku? / wartości i związki w fazie zmian: zrzucić zbędny balast, usunąć złogi, pożegnanie z tym, co straciło rację bytu / dostrzec jakość oraz istotę rzeczy / koncentracja na sprawach ważnych / nowy początek i wiążące zobowiązania / jednoznaczna postawa opłaci się

W tym tygodniu trzeba przejść do rzeczy! Teraz liczą się powaga, uważność, szacunek i klarowność. To idealna pora dla osób, które cenią sobie zadumę, głębię i cichą radość. Jakość czasu nie sprzyja natomiast hucznym imprezom, radosnemu świętowaniu ani działaniom wymagającym wyluzowanego podejścia.

(więcej…)

Więcej
Translate »