Koszyk

0 - 0.00 

Strona główna

Prognoza tygodniowa 20-26.11.2017

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: postawić pytania / poruszyć problemy i wyjaśnić niejasności / zweryfikować ideały i obraz świata

Na pierwszy rzut oka konfiguracje nadchodzących dni wyglądają dość niepozornie. Po – z astrologicznego punktu widzenia – dość dynamicznym tygodniu, ten będzie miał przejściowy charakter, stworzy konieczność przetrawienia pewnych tematów i przygotowania do kolejnego etapu. Dlatego warto teraz zająć się sprawami, które nas poruszają czy interesują. (więcej…)

Więcej

Prognoza tygodniowa 13-19.11.2017

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: nów w Skorpionie, czyli emocjonalna intensywność / zaufanie i odwaga potrzebna do wykonania śmiałego kroku / żądza, miłość i namiętność / ideały i iluzje – co jest prawdziwe? / konfrontacje, próba sił, osiągnięcia albo demonstracja władzy / wyruszyć ku nowemu

W tym tygodniu na pewno nie będziemy narzekać na nudę – w wielu sferach życia nastąpi teraz spore poruszenie. Astrologiczne układy dostarczą nam nowych impulsów, pobudzą do działania, rozniecą żądze i namiętności. Energie zainspirują nas i uskrzydlą, dodadzą siły do rozpoczęcia czegoś nowego albo realizacji dużego przedsięwzięcia. Oprócz licznych szans i możliwości w niektórych sferach życia poczujemy jednak złość i frustracje. (więcej…)

Więcej

Prognoza tygodniowa 6-12.11.2017 (Lilith)

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: Lilith/ przygrywka i przejście do kolejnej fazy / przyjrzeć się własnym zasadom i swojemu systemowi wartości / podjąć wiążące zobowiązania / przedyskutować i wcielić w życie nowe rozwiązania oraz reformy / w centrum uwagi prawa natury i cykle

Konfiguracje tego tygodnia są złożone, wielowarstwowe i mało wyraziste. W efekcie trudno określić jednoznaczny trend. Wiele spraw znajduje się obecnie w fazie przejściowej – pomiędzy końcem jednego a początkiem kolejnego etapu. I tak jeszcze raz na tapetę powrócą tematy z przeszłości, a jednocześnie zaczniemy czynić „przygotowania” do rozpoczęcia nowego rozdziału. W tym momencie nic nie będzie jednak jasne ani zdecydowane. Z powodu wielu zmiennych czekają nas różne wydarzenia, a zachodzące procesy będą zależały od indywidualnej konfiguracji horoskopowej. (więcej…)

Więcej
Translate »